24 czerwca 2018 / Jana, Danuty, Janiny | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Artykuły / Sos grzybowy

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Sos grzybowy

Autor: admin Źródło: Kwestia Smaku Data dodania: 2012-09-02 13:18:37 Liczba wyświetleń: 736

Niezawodny, najlepszy przepis na pyszny, kremowy sos grzybowy. Jako samodzielne danie z dodatkiem pieczywa lub dodatek do ziemniaków, makaronu, kopytek, klusek śląskich … Najlepiej smakuje zrobiony na działce z samodzielnie uzbieranych grzybów :-) ale oczywiście możecie go przygotować w każdych warunkach i z każdych grzybów. Najsmaczniejsze to borowiki i podgrzybki, ja lubię też kanie, maślaki kozaki. Jeśli grzybobranie się uda, do sosu dajemy takie grzyby, które nie nadają się na suszenie, ani na grzybki marynowane. Możemy dać kilka rodzajów różnych grzybów. Pamiętajcie aby nie dodawać za dużo kozaków, bo zaciemniają kolor sosu.

Pamiętam sos grzybowy przygotowywany przez rodziców z gotowanych dwukrotnie w wodzie grzybów, później gotowanych jeszcze przez godzinę lub dłużej, doprawiany zielem angielskim, liściem laurowym i zagęszczany mąką. Powiem szczerze, że nigdy nie lubiłam takiego sosu i zastanawiałam się jak można w ten sposób „masakrować” grzyby ;-) Mój sos jest prosty i szybki a grzyby są jędrne i pełne smaku. Polecam!

Przepis i zdjęcia – kliknij na obrazek poniżej:

Sos grzybowy

The post Sos grzybowy appeared first on Kwestia Smaku.


Komentarze

Dodaj komentarz  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.