27 maja 2024 / Jana, Juliusza, Radowita | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie utwórz konto .
Jeżeli zapomniałeś swoje hasło do konta, kliknij tutaj.

Chcesz dodać swój lokal?


lub

Dodałeś już lokal i chcesz go edytować, wpisz swój login i hasło w formularzu po lewej stronie.

Co zyskujesz dodając lokal?

  • Nowych klientów - nasz serwis odwiedzany jest miesięcznie przez 50 tysięcy osób poszukujących najlepszych lokali w całej Polsce i Twoim mieście.
  • Wyróżniasz się na tle konkurencji - dodając swój lokal jesteś wyróżniony w naszym serwisie. Promujesz się, przez co zdobywasz jeszcze więcej klientów.
  • Dodatkową promocję Twojej oferty - nasz serwis promujemy w gazetach, na telebimach i facebooku- dzięki temu Twoja oferta trafia do większej liczby potencjalnych klientów.
  • Panel administratora - zamieszczając wizytówkę otrzymujesz dostęp do wygodnej edycji Twoich danych kontaktowych, adresu, menu, mapy dojazdu i zdjęć.
  • GRATIS - jeśli dziś dodasz swój lokal do naszego serwisu, bezpłatnie przez miesiąc będziemy promować go na samej górze listy lokali w swoim mieście i w swojej kategorii;

Przeczytaj opinie naszych klientów

Rozpoczęcie współpracy z grupą max10.pl pozwoliło nam zwiększyć sprzedaż kebabów o 30%. Promujemy się w ich serwisie od ponad roku, a nasza wizytówka lokalu została wyświetlona już ponad 10 tysięcy razy. Bardzo dziękuje.

Manager Bartosz Tutka (Hasan Kebab z Słupsk)

Coraz częściej odwiedzają nas klienci, którzy trafili do nas dzięki dobrym opinią na max10.pl. Dodaliśmy lokal do serwisu na bardzo dobry warunkach finansowych a trafiają do nas klienci z całej polski. Dziękujemy za dobrą promocję naszej restauracji.

Pani Katarzyna (Restauracja Polski Smak z Gdyni)

Ciągle dzwonią do nas nowi klienci, z zapytaniami o organizację imprez okolicznościowych. Teraz już nie mamy problemu z zapełnieniem terminarzu. Portal promuje nas w kategorii organizacji imprez okolicznościowych, co daje dobre efekty.

Pani Maria (Blue Bar Exclusive Club)


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.