27 maja 2024 / Jana, Juliusza, Radowita | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl

Użytkownik: CAYENE dodaj do znajomych dodaj do obserwowanych

Imię:
ARTUR
Miejscowość:
SŁUPSK
Ilość opinii:
174
 
Średnia wystawionych ocen:
3.3/5
(174 opinii)
 
 

Nagrody użytkownika:

 

Recenzent miesiąca Styczeń 2012

Recenzent miesiąca Luty 2012

 

 

Cayene dodał 1000 opinie w naszym serwisie

Cayene dodał 500 opinie w naszym serwisie

 

 

 • Opinie
 • Tablica
 • O mnie
 • Znajomi
Hasan Kebab / Słupsk
Po długim czasie przyszedł znowu czas na kebaba z Hasana. Znowu się nie zawiodłem, może troszkę za długo czekałem na kebaba przywiezionego przez kierowcę bo czas to blisko 40 min. lecz można wybaczyć to śniegiem na drogach. Kebab bardzo dobry, duży i świeży. Super frytki i wybór 4 rodzajów mięs jest to dla mnie nota 5*
Jedzenie:5
Wystrój:5
Obsługa:0
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2013-01-25 18:44:49 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Hasan Kebab / Słupsk
Osobiście byłem w lokalu nie raz bo wolę ciepłego kebaba niż z dowozu . W lokalu można zamawiać wszystkie znane mi konfiguracje kebaba . Kilka rodzajów sosu jest dla mnie zbytkiem łaski lecz jeśli ktoś lubi np. kebaba z tzatzykami to czemu nie :) Osobiście lubię ostry czosnek z pastą z chili . Wybór z trzech rodzajów mięsa jest dla mnie już samym sukcesem lokalu. Nie znam kebaba który by oferował trzy rodzaje mięsa i to w dodatku świeże nie mrożone z jakiejś fabryki z berlina czy czegoś podobnego . Kurczak jest soczysty i nieraz ma posmak cytrynowy podpytując się ludzi pracujących w lokalu dowiedziałem się że raz w tygodniu dodawana jest specjalna przyprawa w celu uzyskania egzotycznego smaku mięsa . Chcieli sprawdzić czy ktoś to wyczuje - ja wyczułem :) Cielęcina jak dla mnie rewelacja lecz trochę za krucha sypie się po do dodaniu jej na opiekanie do kebaba , powinna być z czymś mieszana pół na pół bo jest za delikatna , osobiście lubię mięso wyraziste a nie delikatne . I tu pojawia się baranina nie taka jak w innych kebabach chwalących się że posiadają mięso z baraniny tylko pod czystą postacią mięso z barana , które przed trafieniem do kebaba musiało powisieć i przewietrzyć się oraz odpocząć . Baranina jest świetna z dodatkiem ogórka kiszonego jak dla mnie powinni dodawać jeszcze jakiś grzybów do tego mięsa podczas pieczenia było by rewelacyjnie . Długa ta moja opinia lecz dawno nie jadłem tak pysznego kebaba . Nie opisuje surówek itd. bo jadam kebaba bez warzyw tak jak jest w krajach gdzie go wynaleźli :) Popijając go airanem uświadamiam sobie że w słupsku jedząc kebaba w Hasan Kebab można na 20 min. podczas jedzenia przenieść się do innego świata ...:)
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:5
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2012-05-16 12:00:01 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Hasan Kebab / Słupsk
Świetny kebab z kurczaka jeszcze lepszy z baraniny :) Klimat w lokalu byłby osiągnięty , gdyby nie tłumy ludzi którzy zamawiają w lokalu jedzenie , ciągłe kolejki , lecz to chyba nie wada ... Sosy własnej roboty , może troszkę jak dla mnie rzadkie , ale to moje odczucie . Mięso świetne i to się czuje bez dwóch zdań . Polecam dużego rolo , lecz to danie dla głodomorów . Mogliby jeszcze fetę dokładać i było by cudownie . Fajny pomysł z baraninką :)
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:4
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2012-04-10 22:15:43 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Jestem fanem tego lokalu , lecz chyba poszły gdzieś tradycje na rzecz budowy nowego lokalu - hotelu i jakość jedzenia troszkę spadła , proszę nie róbcie wszystkiego kosztem jedzenia , wasz lokal naprawdę jest dobry w tym co robicie i tego się trzymajcie drodzy państwo ...
Jedzenie:4
Wystrój:4
Obsługa:5
Jakość/cena:4
 
Data dodania: 2012-03-28 02:24:57 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Wiem że lokal proponuje zakupy grupowe jeśli tak to powinien też zrobić coś w kierunku promowania tej strony bo tylu gości na pewno by coś fajnego napisało , ja jak zwykle jestem zadowolony , szczególnie z obsługi, jedzenie tez pierwsza klasa !!!
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:5
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2012-03-28 02:20:56 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Spotkałem się z opinią różną na temat pizzy w la verita lecz mi ona strasznie smakuje bo ma ten smaczek , proponuje zjeść pizzę na miejscu bo po remoncie nie czuć już dymu z pieca . ŚWIETNY JEST PSTRĄG W ZIOŁACH ZAPIEKANY Z ZIEMNIAKAMI , MYM FAWORYTEM JEST TEŻ PSTRĄG WĘDZONY . Lubię pizzę z takiego pieca i naprawdę taka mi smakuje . Chyba trzeba pomyśleć o elewacji na budynku jest już troszkę zmęczona...
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:4
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2012-03-28 02:18:01 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Lokal świetny lecz po za miastem , co może być dla niektórych gości problemem , lecz jeśli już będziecie w lokalu to z niego nie wyjdziecie tak szybko , świetne drinki i dobra muzyka , nie raz za głośno jak dla mnie . Mi się tak podoba , że 4 imprezki już są zamówione firmowe i imieninowe kolegi . Świetny wybór alkoholi , wielki parking , czysto w toalecie ba nawet 4 pokoje są na górze do spania .....choć słyszałem że w lokalu jest ni jak to po wizycie w nim sam mogę potwierdzić , że jest ok , jeśli moja opinia coś się tu liczy :) Polecam drinki sidecar i wódkę na lodzie z sokiem z cytryny i syropem cukrowym , rewelka :)
Jedzenie:5
Wystrój:5
Obsługa:5
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2012-03-28 02:11:57 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Na prośbę żony dodaję tę opinie . Spędziliśmy cudowny dzień kobiet w lokalu , miejsca były rezerwowane i towarzystwo przednie . Dziękujemy za miły wieczór i fajną zabawę .
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:5
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2012-03-14 10:41:10 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Byłem ostatnio na tatarze , bo jest naprawdę dobry jak zwykle śmierdziało i proszę nie pisać , że jest ok w lokalu bo jeśli podtrzymujecie że jest wszystko w tym lokalu w porządku to spotkajmy się w lokalu i zobaczmy kto mówi prawdę
Jedzenie:4
Wystrój:2
Obsługa:1
Jakość/cena:3
 
Data dodania: 2012-03-14 10:38:43 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Szybka i sprawna obsługa , torty przepyszne , warte grzechu . Nic dodać , nic ująć tylko tak trzymać
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:5
Jakość/cena:3
 
Data dodania: 2012-03-14 10:35:44 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
NAPRAWDĘ DOBRE JEDZENIE , SUPER OBSŁUGA , KELNER SIĘ WYŁOŻYŁ LECZ WYSZEDŁ Z OPRESJI Z FAJNYM GESTEM , BRAVO !!!!
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:5
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2012-03-11 22:51:21 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Dziś już naprawdę w tym lokalu przesadzili kelnerzy ...! Oto mała lista błędów : nie podali starterów byliśmy w 3 osoby , mieliśmy 2 komp. nakryć zamówiliśmy herbatę , nie dostaliśmy łyżeczki do niej dostałem pierwsze i drugie danie naraz po przystawce kelner zabrał nam ściereczki do wycierania kelner popełnił jeszcze kilka błędów lecz nie będę się rozpisywał o jego słabych stronach . Do lokalu zawsze przyjeżdżamy na obiady , lecz mamy już dość słabej obsługi , nie chodzi nam tutaj o panią Patrycję bo ona to pierwsza liga . Co musi się stać żeby lokal miał dawną obsługę ? brak deserów , nieraz niektórych posiłków na wejście 3 stoliki nie posprzątane , nie wiadomo gdzie siąść .... coś chyba nie tak !!!! TRAGEDIA , OBSŁUGA TEGO LOKALU LEŻY NA CAŁEJ LINI ... WYSOKI PAN TO NIE KELNER TO .... SZKODA PISAĆ , CHŁOPIE ZMIEŃ ZAWÓD !!!!
Jedzenie:5
Wystrój:2
Obsługa:1
Jakość/cena:1
 
Data dodania: 2012-03-11 22:49:34 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Właśnie wróciliśmy z przepysznej kolacji w restauracji et Cetera... Pyszne jedzonko naprawdę zaskoczyło nasze podniebienia , kelner bardzo dobry znał się na swym fachu .... Polecam lody , pasztet z gęsi , zepelina oraz zupę kociołek .... Kilka dań z karty zamówiliśmy i naprawdę były wszystkie dobre , lecz te były rewelacyjne :) TROSZKĘ ZA MAŁO WIDOCZNY PARKING PRZY HOTELU ,SŁABO OŚWIETLONY WYJAZD WKOŁO BUDYNKU , LECZ TO TYLKO TAKIE INFO DLA KIEROWNICTWA..:)
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:5
Jakość/cena:5
 
Data dodania: 2012-02-24 22:24:28 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Da Grasso / Słupsk
Jak tylko pochwalę lokal to zaraz coś musi się wywalić ostatnio zabrałem kilka pizz do domu i żeberka po amerykańsku , nie jadłem gorszych żeberek w życiu i nawet nie wiem czy tak one powinny być przyprawione ... Ohyda , no cóż nie wszystko musi być wspaniałe. Ocena za ten raz ...
Jedzenie:1
Wystrój:3
Obsługa:4
Jakość/cena:3
 
Data dodania: 2012-02-19 01:37:52 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
JAK ZWYKLE JAK COŚ JEST DOBRE W SŁUPSKU TO MUSI PAŚĆ !!! CO ZA MIASTO . SZKODA BO JUŻ W TYM MIEŚCIE NIE MA GDZIE ZJEŚĆ CHYBA NA PALCACH JEDNEJ RĘKI MOŻNA POLICZYĆ LOKALE ,KTÓRE COŚ JESZCZE POTRAFIĄ . Chyba zacznę jadać w domu :)
Jedzenie:0
Wystrój:0
Obsługa:0
Jakość/cena:0
 
Data dodania: 2012-02-19 01:33:56 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Po tym jak 7niebo było zamknięte wpadliśmy na obiad tutaj . Dość ponuro więcej pracowników niż gości . Jedzenie może być , lecz bez szału . ŻADNA REWELACJA , CHOĆ ZA TO ŻE LOKAL OTWARTY PO SEZONIE TO PLUS:)
Jedzenie:3
Wystrój:2
Obsługa:4
Jakość/cena:2
 
Data dodania: 2012-02-19 01:23:17 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Zamówiłem właśnie pizzę 10 min temu mi ją przywieźli ... Jest prawie dopieczona ze wskazaniem na nie dopieczoną szkoda gadać ostatni raz w tym lokalu zamówiłem pizzę ! I jeszcze jedno dziwi mnie fakt że pizzeria ma zastrzeżony nr. tel kiedy dzwonią z potwierdzeniem zamówienia .
Jedzenie:1
Wystrój:1
Obsługa:1
Jakość/cena:1
 
Data dodania: 2012-02-14 22:13:31 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Dziś byliśmy z żoną na kolacji walentynkowej , menu specjalne na tę okazję pojawiło się w lokalu , jedzenie bardzo dobre , wręcz wyborne . Prawie wszystkie stoliki zarezerwowane na ten dzień były , lecz obsługa okazała się wspaniała , znalazł się stolik i mogliśmy zjeść bez większych problemów . Brawo dla pani Kamili :)
Jedzenie:5
Wystrój:4
Obsługa:5
Jakość/cena:4
 
Data dodania: 2012-02-14 22:09:22 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Myślę , że po mych opiniach właściciel będzie wiedział kim jestem :) Dziś byliśmy w lokalu , wszystko było ok ... I co dziwne dawna kelnerka powróciła , naprawdę wielki szacunek za dobrą kelnerkę bo lokal na tym zaczął już tracić w mych oczach...
Jedzenie:5
Wystrój:2
Obsługa:5
Jakość/cena:2
 
Data dodania: 2012-02-08 22:11:13 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 
Miejsce do którego , będę powracał za każdym razem za smak zup , choć ich nie lubię to tutaj mi zasmakowały
Jedzenie:4
Wystrój:4
Obsługa:4
Jakość/cena:4
 
Data dodania: 2012-02-08 13:14:00 |Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom? 

1 2 3 ... 7 8 9 Następne następna

Staram się stołować codziennie na mieście ... Jadam na mieście regularnie od ponad 14 lat , myślę że moje opinie przydadzą się komuś , kto z nich skorzysta lub się nimi zasugeruje . Pozdrawiam

Ulubione kuchnie

 • Amerykańska (USA)
 • Bałkańska
 • Chińska
 • Desery
 • Drinki
 • Dziczyzna
 • Francuska
 • Grill
 • Japońska
 • Rosyjska
 • Ryby i owoce morza
 • Ukraińska
 • Włoska

Ulubione typy restauracji

 • Bar sushi
 • Drink bar
 • Karczma
 • Restauracja
 • Winiarnia

Ulubione lokale użytkownika:

 • Brak lokali

Obserwowani przez CAYENE:

 • Brak danych


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.