26 lipca 2021 / Anny, Mirosławy, Grażyny | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Artykuły / Babskie włoskie gotowanie z okazji Dnia Kobiet

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Babskie włoskie gotowanie z okazji Dnia Kobiet

Autor: admin Źródło: gotujemy.pl Data dodania: 2013-03-04 18:36:38 Liczba wyświetleń: 1003

Podczas zajęć nauczycie się przygotowywać m. in. risotto z krewetkami i szafranem oraz czerwone sycylijskie pesto. Zajęcia poprowadzą Alfredo Boscolo i Leonardo Masi z Kuchni Dantego. Na wszystkie Panie czekać będzie lampka prosecco oraz kwiaty.

 

Warsztaty odbędą się 8 marca o godz. 18.00 w CookUp przy ul. Racławickiej 99 (Fort Mokotów). Spotkanie rozpocznie się od kieliszka musującego wina prosecco. Na przystawkę uczestniczki przygotują krem z porów, na pierwsze danie - risotto z krewetkami i szafranem, na drugie - makaron z czerwonym sycylijskim pesto. Panie przyrządzą także sałatę z fenkułu z czerwonymi pomarańczami. Słodkim zakończeniem będzie ekspresowy krem do tiramisu. Na koniec spotkania każda z Pań otrzyma drobny upominek.

 

Informacje organizacyjne: termin: 08.03, godz. 18.00, cena: 250 zł/os., rezerwacje: studio@cookup.pl; liczba miejsc ograniczona.

 


Komentarze

Dodaj komentarz  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.