26 lipca 2021 / Anny, Mirosławy, Grażyny | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Artykuły / Borys Szyc otworzył własną restaurację!

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Borys Szyc otworzył własną restaurację!

Autor: admin Źródło: gotujemy.pl Data dodania: 2013-03-04 18:38:46 Liczba wyświetleń: 1229

Fikcja miesza się z rzeczywistością, czyli serialowy Jerzy Knappe otwiera swoją knajpę.

 

Rzadko który film, który powstaje ostatnimi laty w Polsce obchodzi się bez udziału Borysa Szyca, jednak szerszej publiczności aktor znany jest z roli szefa kuchni restauracji Imbir Jerzego Knappe w serialu „Przepis na życie”.

 

Fikcja zainspirowała rzeczywistość, ponieważ parę dni temu aktor postanowił otworzyć swoją restaurację w centrum Warszawy – Akademię.

Aktor jest właścicielem restauracji, a obowiązki szefa kuchni pełnił w niej będzie zdolny i doświadczony kucharz – Grzegorz Nowakowski.

 

Restauracja ma serwować potrawy kuchni europejskiej na najwyższym poziomie.

 

W imprezie z okazji otwarcia restauracji wzięło udział wiele gwiazd – Michał Żebrowski, Bogusław Linda, Urszula Dudziak czy Katarzyna Figura.


Komentarze

Dodaj komentarz  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.