27 maja 2024 / Jana, Juliusza, Radowita | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Artykuły / Obieranie cebuli bez łez

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Obieranie cebuli bez łez

Autor: admin Źródło: gotujemy.pl Data dodania: 2013-03-04 18:39:53 Liczba wyświetleń: 8400

Żeby obrać cebulę i nie płakać przy tym, trzeba włożyć ją na kilka godzin do lodówki przed krojeniem. W ten sposób schłodzona cebula nie doprowadzi Cię do łez.

Inny sposób na to by obrać cebulę i nie łzawić - włożyć cebulę do gorącej wody na ok. 5 minut, a następnie do zimnej i bez problemu obierzemy cebulę!


Komentarze

Dodaj komentarz  

~Niezarejestrowany | Data dodania: 2014-11-09
Zgłoś nadużycie
Dziękuję za dobrą radę, dzięki niej moje życie jest teraz piękne i bez łez. Gorąco polecam. Ewa Wachowicz.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.