26 lipca 2021 / Anny, Mirosławy, Grażyny | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Artykuły / Pierwsze urodziny Hasan Kebab

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Pierwsze urodziny Hasan Kebab

Autor: admin Źródło: redakcja max10.pl Data dodania: 2013-03-14 17:12:41 Liczba wyświetleń: 1249

 

19 Marca zeszłego roku otwarty został pierwszy punkt Hasan Kebab w Słupsku. Sieć lokali Hasan Kebab już od roku prężnie rozwija się w Słupsku i serwuje jedne z najlepszych kebabów.

Dowiedzieliśmy się jakie nowości i konkursy przygotował z okazji roku funkcjonowania Hasan Kebab :
"Z okazji urodziny przygotowaliśmy promocję na jedno z nowych dań w naszym menu oraz konkurs, w którym wygrać można tablet, karty stałego klienta i darmowe zestawy "Rollo Szefa" z frytkami i napojem. Wszystkie informacje na temat promocji i konkursu pojawią się na facebookowym fanpagu 18 marca oraz na naszej stronie internetowej" - powiedział nam manger Hasan Kebab.

Poruszyliśmy również temat przyszłości lokalu, jakie zmiany planują i co zmieni się po tym roku funkcjonowania najpopularniejszego Słupskiego kebaba :
- nowe menu z dwoma dodatkowymi pozycjami "Rollo Szefa" i "Kebab Szefa";
- lokal funkcjonować będzie przez 24h wraz z dowozem;
- przygotowano 100 kart stałego klienta, które hasan zamierza rozdać. Karta będzie między innymi przysługiwała do obsługi zamówienia poza kolejką oraz wielu dodatkowych zniżek i promocji, dostępnych tylko dla stałych klientów;
- wkrótce wokół lokalu na andersa pojawią się parasole i ławki, dzięki temu kebab będziemy mogli zjeść na świeżym powietrzul
- w kwietniu zorganizowany zostanie "Tydzień z Hasan Kebab za 9,99", gdzie w poszczególne dni tygodnia będziemy mogli zjeść duże dania po mniejszej cenie;
- zamknięte zostają pukty na Tuwima i Piłsudskiego.

Jak widać Hasan Kebab zmienia się i dostosowuje do Słupskiego rynku, jaki przyniesie to efekt ? Wkrótce zobaczy.

 


Komentarze

Dodaj komentarz  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.