26 lipca 2021 / Anny, Mirosławy, Grażyny | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Artykuły / Najlepszy Kebab na Pomorzu, według użytkowników naszego serwisu wybrany !

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Najlepszy Kebab na Pomorzu, według użytkowników naszego serwisu wybrany !

Autor: admin Źródło: redakcja max10.pl Data dodania: 2013-05-21 12:15:04 Liczba wyświetleń: 1188

Użytownicy naszego serwisu przez rok oceniali wspólnie kebaby z całego pomorza. Tym razem nagroda przypadła lokalowi Hasan Kebab z Słupska. Średnia ocena jaką osiągnął lokal w naszych rankingach to 4,6.

 

Zwycięzca konkursu otrzymał od nas specjalną tarczę z wyróźnieniem.

 

Zobacz opinie o Hasan Kebab Słupsk.


Komentarze

Dodaj komentarz  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.