29 lutego 2020 / Romana, Oswalda, Cyryla | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Aktualności / Recenzent miesiąca- styczeń 2012

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Recenzent miesiąca- styczeń 2012

Autor: admin Źródło: Data dodania: 2012-02-02 14:39:32 Liczba wyświetleń: 7642 drukuj

 

Z zachwytem informujemy że dnia 31 stycznia o godzinie 0.00 poznaliśmy recenzenta miesiąca Stycznia.

Maxowiczem miesiąca został Cayene, który dodał w przeciągu całego stycznia aż 71 opinii.

 

Zwycięzcy gratulujemy i wręczamy voucher o wartości 100zł do wykorzystania w dowolnej restauracji. Dla zwycięzcy mamy jeszcze jedną niespodzianke, wraz voucherem prześlemy mu książkę "Mądre gotowanie", której autorem jest Lucy Doncaster.

 

Recenzenci Miesiąca czyli nowy konkurs w www.max10.pl


Co miesiąc nagradzamy autora największej ilości opinii na temat restauracji w naszym serwisie. O wygranej zwycięzców powiadamiamy drogą mejlową. Co miesiąc przyznajemy miano recenzenta miesiąca, informując o tym w artykule. Kolejnego recenzenta miesiąca poznamy już na początku marca.

 

Komentarze

Dodaj komentarz  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.