24 kwietnia 2024 / Aleksandra, Horacego, Grzegorza | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Aktualności / Nowi partnerzy z Słupska

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Nowi partnerzy z Słupska

Autor: admin Źródło: max10.pl Data dodania: 2012-02-21 14:39:11 Liczba wyświetleń: 8863 drukuj

 

Z przyjemnością informujemy, że nasz serwis pozyskał dwóch nowych partnerów do współpracy z miasta Słupsk.

 

Ponowne otwarcie pizzerii "Laverita"

Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z ponownie otwieraną pizzerią "Laverita". Lokal oferować będzie wypieki i pizze z pieca opalanego drewnem, której nie oferuje żadna inna pizzeria w Słupsku.

 

La verita cieszyła się w naszym serwisie bardzo dobrymi opiniami, była jedną z najwyżej ocenianych Słupskich pizzerii. Maxowicze szczególnie doceniali "Laverite" za smak oferowanej pizzy z opalanego drewnem pieca. Nawiązanie współpracy w promocji lokalu oraz jego ponowne otwarcie cieszy mieszkańcow naszego miasta.

 

Właściciele lokalu zapowiadają wiele zmian na lepsze, wyremontowane zostało wnętrze a piec będzie lepiej zabezpieczony, dzięki temu w lokalu będzie można spokojnie zjeść pizze nie czując zapachów z pieca. Zmianie ulegnie menu lokalu, w którym dodanych zostanie parę całkowicie nowych smaków pizzy.

 

Opinie o laverita : http://www.max10.pl/lokal,La_Verita___Trattoria___Pizzeria__remont__Slupsk,17.html

 

 

Wkrótce nowy "Bluebar" w Słupsku

Drugim partnerem naszego serwisu, został lokal "Bluebar". Jego otwarcie planuje się na połowę marca. Właściciel lokalu zarzeka się, żę będzie to jedyny taki lokal w Słupsku. Podkreśla, że wystroj wnętrza oraz jego obsługa zrobi na Słupszczanach duże wrażenie. Chciałoby się dodać "Oby pozytywne". Więcej informacji o otwarciu bluebaru już wkrótce.

 

Właściciel lokalu zachęca do pozostawienia adresu e-mail na stronie www.bluebar.pl. Wszyscy zapisani do newslettera otrzymają linformacje o otwarciu lokalu i darmowy kupon na drinki.

 

 

 

W naszym portalu rozpoczeła się również promocja znanej z unikalnych dań Słupskiej restauracji "Pod kluką". Wszystkich maxowiczów zapraszamy do wyrażania opinii o restauracji.

Link do profilu lokalu : http://www.max10.pl/lokal,Karczma_Pod_Kluka_Slupsk,51.html

 

Komentarze

Dodaj komentarz  

~Niezarejestrowany | Data dodania: 2020-10-22
Zgłoś nadużycie
Dzień dobry. Mam na imię Fatima. Jestem specjalistą w publikowaniu artykułów na różnych stronach internetowych. Czy Pan/Pani byłaby zainteresowany (a) wzajemną i korzystną współpracę? Przed tym jak rozpocząć, proszę wypełnić kwestionariusz, który pomoże wyjaśnić wszystkie szczegóły współpracy: https://forms.gle/wHUoMK9KShvoL2sF8 Kwestionariusz nie jest długi, nie zajmuje więcej niż 3 minuty. Wszystkie odpowiedzi będą korzystni, żeby przyspieszyć naszą współpracę i wszystko wyjaśnić. Dziękuję bardzo za odpowiedzi i mam nadzieję na długą i owocną współpracę. Jeśli Pan/Pani ma pytania dotyczące kwestionariusza lub czegoś innego, jestem gotowa pomóc w każdej sytuacji. Z poważaniem!
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.