20 lutego 2020 / Leona, Ludomiła, Lubomira | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Aktualności / Recenzent miesiąca- Luty 2012 UWAGA! zwiększamy nagrode

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Recenzent miesiąca- Luty 2012 UWAGA! zwiększamy nagrode

Autor: admin Źródło: Data dodania: 2012-03-07 21:55:00 Liczba wyświetleń: 6742 drukuj

 

Recenzentem miesiąca Lutego został CAYENE. Maxowicz już poprzednio został wybrany najbardziej aktywnym recenzentem w styczniu, wygrywając 100zł voucher na obiad i książkę "Mądre gotowanie". Tym razem Cayene postanowił opisać swą recenzją 30 lokali. Otrzymuje on rangę

Recenzent miesiąca Luty 2012

 

 

Drodzy maxowicze, grupa max10 aby jeszcze bardziej zachęcić was do recenzowania lokali i zwiększyć prestiż naszego konkursu, postanowiła od marca do końca tego roku, że każdy recenzent, który doda najwięcej opinii w danym miesiącu wygra voucher o wartości 200zł. Będzie mógł go wykorzystać w wybranej przez siebie restauracji.

 

Zapraszam więc do recenzowania restauracji a Cayene gratulujemy.

Komentarze

Dodaj komentarz  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.