27 maja 2024 / Jana, Juliusza, Radowita | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Aktualności / Nowa wersja mobilna naszego serwisu

Opinia dnia  

~Klient

Pod Kasztanem - Pizzeria

Lokal otwarty jest do 22, przyjechaliśmy z znajomym o godzinie 21:20 a obsługa oznajmiła nam, że nie mają już ciasta do pizzy. Jest to już nie pierwsza tego typu karygodna sytuacja, ponieważ dzwoniąc po zamówienie telefoniczne o 21:30 w inny dzień, niestety obsługa poinformowała że niema już możliwości dowozu bo mają dużo wyjazdów i kierowca nie będzie jeździł poza godzinami pracy, informacja ta została przekazana w opryskliwy sposób. Jeśli właścicielka lokal i jego obsługa nie szanują klienta, to klienci wkrótce odwdzięczą się tym samym.

zobacz całą opinię

Nowa wersja mobilna naszego serwisu

Autor: admin Źródło: Data dodania: 2013-01-21 22:21:19 Liczba wyświetleń: 19459 drukuj

Z miesąca na miesiąc funkcjonowania naszego serwisu ilość użytkowników szybko wzrasta. Sporym zainteresowaniem cieszy się wyszukiwanie najlepszych lokali przez posiadaczy urządzeń mobilny oraz telefonów komórkowych.

 

W związku z tym urcuhamiamy nową wersję mobilną serwisu, dostępna jest ona dla posiadaczy urządzeń mobilnych i telefonów komórkowych o ekranach z mała roździelczością. Teraz w dowolnym miejscu, bez korzystania z komputera będziesz mógł wyszukać swoją ulubioną restauracje w wybranym mieście.

Komentarze

Dodaj komentarz  


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2019 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.