25 marca 2019 / Marioli, Dyzmy, Wieńczysława | Lokali: 12431| Opinii: 1847

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w 15 sekund!

max10.pl
Aktualnie jesteś tutaj: Ranking restauracji / Świdnica / Karczma / Karczma Zagłoba

Świdnica - Karczma Zagłoba

Dodaj lokal dodaj do schowka
5.0/5
(1 opinii)
 

Karczma Zagłoba

Wrocławska 46
Świdnica
Telefon: (74) 851 22 36
typ lokalu: Karczma
Jesteś właścicielem lokalu? Przejmij kontrolę nad tym profilem!

Znalazłeś błąd na stronie? Zgłoś go! | Poleć lokal na FB
Lokal został zamknięty? Kliknij tutaj i powiadom nas o tym!
Byłeś gościem w lokalu? Dodaj opinię:
 

Opis lokalu

Karczma Karczma Zagłoba znajduje się w mieście Świdnica na ulicy Wrocławska 46. W menu naszego lokalu znajdziesz Staropolska. Jeśli byłeś w Świdnica i odwiedziłeś lokal Karczma Zagłoba wystaw opinie. Na pewno stanie się ona cenną wskazówką dla osób chcących nas odwiedzić. Serdecznie zapraszamy.

Opinie użytkowników do tego lokalu (1)  

pokaż:
niezarejestrowany
Będąc na wycieczce w Świdnicy a dokładniej zwiedzając Kościół Pokoju nazywany Kościołem Bez Gwoździa cała Nasza rodzinka zgłodniała i postanowiliśmy coś przekąsić . Jeżdżąc trochę po Świdnicy trafiliśmy trochę przypadkowo do karczmy. Z wielką nieśmiałością zaparkowaliśmy z tyłu na parkingu i weszliśmy do środka. Ku Naszemu zaskoczeniu trafiliśmy do "chłopskiej izby " z czasów "Ogniem i Mieczem" gdzie usiedliśmy na sali zaraz koło kominka trzaskającego iskrami . Ja zamówiłam barszcz z kołdunami oraz filet z kaczki z dodatkami , mąż golonkę pieczoną w kapuście a dzieciaki fileciki z kurczaka . Dania podane zostały szybko , czas chyba nie był dłuższy niż 20 min. Na wspomnienie zasługuje też fakt że restauracja posiada wiele wyróżnień i nagród chociażby nagrodę za żur staropolski w chlebie czy pierogi z kaszą podrobami i jabłkiem . Obsługa bardzo miła, uprzejma , wystrój stylowy , a posiłki bardzo smaczne. Za 4 osobowy obiad zapłaciliśmy z napojami około 120 zł , więc przystępnie . Zatem ogólne wrażenie bardzo pozytywne.
Jedzenie: 5
Wystrój: 5
Obsługa: 5
Jakość/cena: 5
 
Data dodania: 2013-03-11 16:16:13 | Czy poleciłbyś ten lokal innym maxowiczom?  

Rodzaj kuchni w lokalu

Lokalizacja

Stronę lokalu odwiedzono: 2614 razy


Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013 www.max10.pl. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Nie odpowiadamy za treści dodawane przez użytkowników.